| anonim_4396 a întrebat:

Buza ziua tuturor: Azi m-am intalnit cu o fata si voiam sa o bag in seama dar eu nu, ea este sofisticata si altele. Unchiul meu mereu ma intreaba daca am o gagica dar eu nu am si mereu pleaca dezamagit de mine. Ajutati-ma cum sa ma dau pe langa fete sa le impresionez sa fie prietena mea?

Răspuns Câştigător
| SamuelTudosa a răspuns:

Bagate in seama cu elewinking jucati adevar sau provocare pune un prieten sa te sarute fata de care iti place laughing fai complinete big grin

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Fii tu, asa vei impresiona.

| Polaris a răspuns:

Mi-l imaginez pe unchiu-tu cum vine fericit la voi acasă la fiecare 3 luni, doar ca să te întrebe: "Și, uhm, NASA673, ți-ai făcut și tu o din aia, știi tu, gagică, ceva?", și mereu când îi spui că nu îi strălucește o lacrimă în colțul ochiului drept, se ridică taciturn, își ia la revedere cu juma' de gură și iese pe ușă ușor cocoșat și cu mâinile în buzunare, în timp ce tu îl privești cu lacrimi în ochi cum se îndepărtează. laughing

| neutrino a răspuns:

Spune-i unchiului tau ca, cel putin in curand, nu ai cum.

| Fernando9Torres a răspuns:

Zii unchiului tau ca nu iti plac fetele....simplu!
Ba, eu iti zic sa mai astepti nu stiu cati ani ai, dar pana la 17-18 anii, ar fi mai bine sa stai singur.De ce? pai viata nu e asa roz cand ai prietena(bine, exista si parti bune)dar trebuie sa ii suporti toate "ideile"(gelozii, nervi, etc)sincer, eu iti recomand sa nu iti faci prietena pana la 17-18 ani!

| iamalaletniaiadoci a răspuns:

Totul la timpul lui
neinsurat nu ai sa ramii
depinde totul de comportamentul tau