| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, as incerca sa va spun cat mai pe scurt povestea. Imi place de o fata de la mine din liceu, iar ea are o prietena ce nu o SUPORT de nicio culoare, deci sta cu ea, amandoua se holbeaza ca vacile, dar prietena ei astazi, imi spune ea mie. " Tu nu ai gagica, nu stii sa-ti faci gagica" si fata de care-mi place fiind langa ea..aia nu spune mai nimic, eu o bag mereu in seama dar e retrasa, o mai si alint precum iubire. si fel de fel. Astazi stateam de vorba tot cu o fata din clasa celor 2 si ele pe la spatele meu nu stiu ce faceau mereu, aia cu care vorbeam radea intr-una ca vaca. si cele 2 nu stiu ce faceau, dintr-o data ii zice lui colega cu care vorbesc eu. prietena lui aia pe care o plac "Mama ce fata ai Stefi." A zis de fata mea sau ce? Pana la urma de ce te holbezi la fata mea daca nu te intereseaza? De ce tot stai pe capul meu? ETC. Si cu aia nu stiu ce sa fac...cateodata am o teama in mine ca ma simt urat, dar culmea multe fete mi-au zis ca sunt dragut-frumos. Va rog ajutati-ma si pe mine cu un sfat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o iei cu ''iubire'', 100% o vei cuceri.

| Madness345 explică (pentru anonim_4396):

Vii si tu cu ironii acum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madness345):

Păi mă vere, ce ai vrea să-ți spun când tu te comporți așa? straight face Prietena ei îți spune adevărul.

| Madness345 explică (pentru anonim_4396):

Pai. glumesc si eu. nu mai inteleg nimic, ca daca ma duc la ea inganfat iar isi face alte idei ca poate nu o plac si chestii.