| mihaela9 a întrebat:

Ca orice copil care sta la bloc,am diferiti vecini cu care stau pe afara,ei bine,eu am un vecin care sta deasupramea. In fiecare zi ma vad cu el,si cum ma intalnesc cu el foarte des am inceput sa-mi placa de el,vreau sa aflu daca si el ma place,am cateva imdicii:la jocul ratele si vanatorii nu da in mine deloc, cand e vorba sa iesim pe afara pe mine ma cheama prima, si in ultimul timp tot imi face cu ochiul.Ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| nustiunustiu a răspuns:

Pai din ce ai zis...cam te place...iesiti undeva si vorbiti si vedeti: ori ramaneti doar prieteni ori veti fi impreuna.

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,te place.Probabil sunteti tinerei si din cate spui, va placeti reciproc.

| LWikErR a răspuns:

"Ratele si vanatorii?"
HAAAAAAAAAAA
oke cred ca esti mica 6-7 ani da spune-i ca iti place de el da cred ca va reactiona ceva gen "AWwwwww nu"
:)) da ii place de tine;)!

| Justsmile18 a răspuns:

Câţi ani ai? Şi cred că da, te simpatizează. Deci, mai bine du-te şi întreabă-l în faţă, aşa e cel mai uşor.