| TarFet007 a întrebat:

Cadou pentru iubitul meu
Buna dragilor, eu si iubitul meu vom sta in orase diferite cam 2 luni si ma gandeam ca o sa aiba nevoie de sex, asa ca vreau sa ii fac cadou o jucarie "Calor Bluetooth Pocket Pussy" pe care am gasit-o la magazinele online. Nu stiu daca am voie sa pun aici link la magazin. Ce parere aveti despre aceste jucarii? A folosit cineva? Dau funda!

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Omul nu este proiectat sa fie monogam, PUNCT

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O prostie, asa poate merge el la femei ce sa faca cu o jucarie?

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i mai bine sa nu-i faci cadouri obiecte sexuale, ca 2 luni nu moare nimeni fara sex, dar iti va duce dorul si cand se va intoarce, te va iubii mai infocat.

| dullcat a răspuns:

Citeste recenziile produsului pe site.Tu crezi ca majoritatea userilor de aici care sunt adolescenti folosesc astfel de obiecte?

| VoidEternal a răspuns:

Eu am una, dar de la Lego. Aia e jucărie pentru bărbați adevărați.

| Eireann a răspuns:

I-am luat in gluma asa ceva iubitului meu cand a fost plecat cateva saptamani. A zis ca se descurca mai bine cu mana, nu are nevoie de device-uri ajutatoare.

| FindMyName a răspuns:

Lasă, doua luni nu moare! Nu mai bine când vine el, va faceți plăcere unul altuia, decat cu jucăriile?

| Allemando a răspuns:

Cu jucarie sau fără, nu o sa reziste laughing împacă-te cu gândul

| TarFet007 explică (pentru Allemando):

Dacă mămica ta s-a întins cu toti, nu este vina mea!

| Allemando a răspuns (pentru TarFet007):

Da sa te *** eu pe tine in cur handicapata dreacu
Pana si numele spune tot laughing
Tarfa proasta de 16 ani ce esti

| TarFet007 explică (pentru Allemando):

Tu o f***i pe mama ta in c*r de la 12 ani gunoiule. Era mai bine daca folosea un prezervativ sau inghitea in loc sa faca un prapadit ca tine care nu are ce sa faca decat sa stea pe internet.

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

Mai bine asta https://www.sextoysworld.in/......asturbator
Ce sa faca cu tubul ala de buzunar?