| PizzaCuDetoate a întrebat:

Salut baieti si fete happy.
As vrea sa stiu ce parere aveti despre magazinul online, oktal.
Vreau sa cumpar un telefon de acolo(nu prea am gasit alt magazin care sa il aiba in stoc, la un pret bun si care sa ofere posibilitatea de plata in rate).
A avut cineva probleme cu servicul sau comunicare cu respectivul magazin?
Calitatea produselor zic eu ca nu tine de ei, dar ma intereseaza timpul de raspuns si seriozitatea.
Multumesc!

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Am cumparat eu un telefon de la ei de pe site un Samsung galaxy mini, a venit foarte repede, nu m.a costat nici mult, cand am avut nevoie am putut sa iau legatura cu ei.Pe scurt ofirma serioasa.