| Plolice a întrebat:

Cam cat tine o partida de sex? scuze ca poastez aici dar si sexul e sport, chiar sport national in unele tari

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

In cele mai multe familii dureaza foarte putin si spun asta in urma consilierii a macar 600 de cupluri. Asta inseamna ca in 60% din cazuri barbatii nu rezista peste 10 minute.

Nu exista o durata standard important e sa existe dragoste. Daca vrei sprint ramane partenera nesatisfacuta daca vrei maraton trebuie sa ai experienta si cultura in domeniu.

Recomand ca asta sa fie negociate in cuplu.

Oricum cifrele spun ca o partida revigoranta e de cam 3 minute iar una medie e intre 3 si 13 minute.

Perfectul variaza de la cuplu la cuplu asa că treceți la negocieri.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Tineri(15-35)Puţin dar des
Maturi(35-55)Mult dar rar
Peste 55-Anul trecut 1 dată şi anul asta au mai rărit-o!

| d1984ana a răspuns (pentru onasis1961):

laughing)))) asta da!

| dbourosh a răspuns:

Cat vrei tu dar in medie dureaza 4 ore!

| Trandafir_Yonutz_1994 a răspuns:

Depinde de cuplu! nu are vreun interval anume de timp! laughing