| stefan5982 a întrebat:

îmi da cineva o sugestie? nu știu ce cadou de crăciun sa-i fac prietenei mele. nu am nici cea mai vaga idee. as vrea ceva pana în 100 lei. voi ce cadouri le faceți partenerilor voștri de cuplu? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Iti dau mai multe idei, poti alege una sau le poti combina, daca iti plac:
-parfum
-ceas
-esarfa
-fular
-manusi
-lantisor
-medalion
-bratara
-inel (daca nu ti se pare prea devreme)
-brosa
-cutie cu bomboane de ciocolata
-articol de imbracaminte (bluza, tricou)
-ceva personalizat (cana, tricou, pernuta)
-raman foto + poza cu voi doi
-carte
-agenda 2013
-set de pix+stilou
-ceva de plus
-o trusa de make-up
-trusa pentru manichiura
-o geanta
-un obiect decorativ de Craciun
-lumanarele parfumate
-film + cina in oras
-lenjerie intima
-crema de fata/maini/corp
-buchet de flori
-floare in ghiveci
-felicitare
-accesoriu pentru par
-husa pentru telefon
-portfard
-cercei
-portofel
-cutiuta de bijuterii
-cafea cu diverse arome
-abonament la masaj sau spa
-abonament la o revista
-dvd cu filmul preferat

7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Multe testere mici de parfum

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,ii poti lua un lantisor, un set de parfumuri, o bratara finuta de argint

| titisan70 a răspuns:

Un set:fular+manusi +fes.

Răspuns utilizator avertizat
| oompaloompa a răspuns:

Eu as face cadou un glob in care poti pune o poza cu voi doi!

| Annonymus333 a răspuns:

Buna! Cumpara-i o bratara, sau o bluza, si pana la urma ceva simbolic, e Craciunul, nu o sa o intereseaze ceea ce i-ai cumparat ci faptul ca i-ai cumparat, gestul conteaza, si ca are o amintire de la tinehappy De exemplu eu i-am cumparat prietenului meu un parfum si am inramat o poza cu mine si cu elhappy Sper ca am fost de ajutorhappy

| Eudona a răspuns:

Buna! Nu stiu ce sa-ti zic da eu cred ca gestu conteaza!