| mentholinks a întrebat:

Cam de cati bani ai nevoie pe luna ca sa intretii o curva materialista?

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte buna intrebarea, nota 10, daca mergi zilnic si platesti 50 de euro pe zi ori 30 de zile, 1500 de euro per luna

| Freya1 a răspuns:

De ce ti-ai lua o curva materialista?

| Emilian65 a răspuns:

Multi, foarte multi.

| SilentRain a răspuns:

Mai bine investesti bani in tine, sa atragi o fata normala

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Tu esti o fatuca normala sau materialista?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Gandeste-te si singur

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

La cate masini mi ai trimis care le vrei, ce sa spun, ma tot gandesc la scimbarea sexului poate imi cumperi tu una, te las sa fi barbatul in relatie promit, esti o smechera asta e clar

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu ma cunosti deloc, asta e foarte bine pentru mine
Nu scula te face barbat, ci caracterul draga, tu esti femeie de mult abia acum ti-ai dat seama laughing)))))

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Zimi baiete ai banii de nunta?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Daca imi vand ambi rinichi si parul din cap, sigur ca da,

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Cei drept ai parul lung deci sunt sanse mari

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Mai donez sange, si iti cumpar rochita doar pentru tine cur... iubito

| OldSoul a răspuns:

Cat mai multi.
Cu astfel de femei, banii niciodata nu sunt de ajuns.

| minrest a răspuns:

Cam trei mii de euro, dar nu inteleg de ce ai vrea asa ceva.

| MihaiNicu23 a răspuns:

2000 de euro cel putin.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sky is the limit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WTF pentru ca gândesc unii asa, unele devin curve profitoare.
Cat de batut in cap ai putea sa fi sa cheltui multi bani pe una, care nu ai garantat nimic cu ea.
Foarte putini, prima datã o ti doar in bauturi, la un restaurant, bar nici prea bun dar nici prost, adicã ieftin. Pana nu te satisface nema mâncare, nici atunci trebuie sa o su*ã ceva mai mult, sa o bage mai adâns si poate ii oferi ceva mai mult, sa fie cu stomacelul plin trebuie sa fi si tu cu testiculele goale.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Se pare ca nu prea ai gusturi.

Răspuns utilizator avertizat
| gabriielaaa a răspuns:

Foare multi fica o sa vreie mereu mai multe

| thereisnothingleft a răspuns:

Cam vreo cateva mii de uro, cel putin.Depinde de cat de materialista este.

| Yay000 a răspuns:

Gandeste-te:O cutie de prezervative durex(3 in pachet) sunt 10 lei.
Sa spunem ca faceti sex de 2 ori pe zi.Deci 5 pachete pe saptamana adica 50 de lei.
Combustibili ca sa plimbi printesa prin oras seara de seara.
Bani sa iesi la terase unde cocktailurile sunt minim 20 de lei.(Nu poti sta mai mult de 1 ora pe un cocktail la terasa).
Deci, mai bine stai linistitlaughing

| CATAROMANI a răspuns:

Sincer depinde daca e cheltuitoare sau economa dar prezervativu costa putin happy

| SatanaMaiMereNuEo a răspuns:

Multi.