| ascovit a întrebat:

Cam despre ce as putea scrie pe blog, astfel incat sa fie pentru interesul tuturor?

5 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Ai putea sa comentezi stiri de actualitate care de obicei ii intereseaza pe tineri,de exemplu despre facebook,google,tweeter. despre noile telefoane, iphonuri, ipaduri. despre lansarile lor. etc.

| Leon a răspuns:

Despre viata ta, felul tau de a fi, vei atrage persoane de genul tau. Cine se aseamana se aduna. Nu incerca sa fii fals ca nu iti va iesi nimic

| Larysa13 a răspuns:

Buna!
Ai putea scrie despre vedete (Inna,Deep central, Dan Bălan, etc), moda, frumuseţe, coafuri, reţete, flori, fluturi, etc big grin

| diana_6081 a răspuns:

Pai despre hobby-urile tale, despre ultimele tendinte in moda, despre muzica, filme...ARTA si desigur trebuie. sa adaugi si pareri personale... poti scrie versuri preferate, etc.