| RozyRozyRozy a întrebat:

Ce as putea scrie intr-un blog? Va rog!

4 răspunsuri:
| DeatHPupp3t a răspuns:

Depinde cu ce il faci. adica poti face un blog de carti, muzica, filme, noutati, funny etc. dar de exemplu il faci asa...normal. poti pune melodii, glume, diverse noutati mai interesante, filmulete funny, poze sweet sau diverse lucruri. oricum alegerea este a ta si dupa ce il faci(daca il faci) mi-l arati si miehappy spor si succes

| Undercover10 a răspuns:

Buna!
Scrie acolo tot ce vrei tu ( de exemplu, poti sa faci un fel de jurnal in care sa povestesti momentele frumoase petrecute in fiecare zi). Poti sa scrii citate care te-au impresionat, sa le comentezi, poti sa adaugi muzica preferata de tine(de pe youtube), poti sa filmezi tu ceva si sa adaugi pe bloghappy, sau sa faci diverse poze si sa le postezi acolotongue. Mai poti sa scrii despre diverse emisiuni care iti plac, sa scrii despre vedete care iti plac.
Depinde ce te reprezinta pe tinehappy Ai din ce sa alegi!
Succes mult!

| LoveYourEyes a răspuns:

Despre catei, pisici, despre tine, despre un personaj haios inventat de tine..mai multe chestii... funda?batting eyelashes

| Vocaloid a răspuns:

Despre mancare, staruri, sau cel de care esti indragosta ce vrei tu