| justagirlll a întrebat:

Despre ce subiecte as putea scrie pe blog?

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ganduri, pasiuni, emotii, impresii de la meciuri, concerte, expozitii, comentarii la cartile citite, problemele adolescentei.

| Annitu a răspuns:

Iubire

| Sconcsiş a răspuns:

Despre arta lamei pe vena

| Sconcsiş a răspuns:

Acum serios, fa-mi si mie o bucurie si scrie ceva despre sconcsi!

| momo a răspuns:

Muzica, evenimente recente care ti-au placut sau dimpotriva (argumenteaza), ceva interesant ca o intamplare sau poate ceva dintr-o carticica interesanta pe care o ai. ce simti tu sa scrii pe moment ...asta e blogul meu http://momospune.wordpress.com/ poate te loveste inspiratia ...si daca nu vrei sa dai clik nu da pentru ca nu vreau sa-mi fac reclama sau cine stie eu vreau sa-ti dau o idee;)

app vreau si eu sa-ti vad blogul :D

| RainDrop a răspuns:

Despre ce ti se intampla tie!

| razvanz a răspuns:

Evenimente mai deosebite (sau care i-ar putea interesa pe cititori) din viata ta personala sau cu care intri in contact direct sau indirect.

| Strawberry89 a răspuns:

Fashion?

Răspuns utilizator avertizat
| DeeDee_5322 a răspuns:

Fackebokizarea lumiiX_x

| lammaroby a răspuns:

In principiu despre orice de la subiecte dezbatute de toata lumea pana la cele mai traznite scorneli ale imaginatiei tale

| alexcan a răspuns:

Pai ai putea sa incepi prin a te exprima liber asupra lucurilor care te deranjeaza in existenta ta. succes