| GoDiePlease a întrebat:

Cam dupa cat timp de relatie ar fi momentul sa ii propui partenerului sa faceti o "partida"? sau depinde si de varsta si de cat de pregatiti sunt cei 2?

Răspuns Câştigător
| GuessWho95 a răspuns:

Paai, acum depinde si de fata. deoarecere cred ca baiatul nu ar refuza, dar fetelor le e un pic frica de momentul acesta [ acu de la fata la fata nu stiu ] Dar majoritatea de la 1 an si ceva happy Si daca o/il iubesti, astepti tongue sau poti pur si simplu sa porti o discutie despre aceasta problema, bafta :*

1 răspuns:
| GinaGina a răspuns:

Consider ca nu exista cuvantul timp pentru aceasta problema ....totul vine de la sine.Barbatul are roul cel mai important. Trebuie sa stii cum sa o faci sa isi doreasca asta.Sa fi pe placul ei, pentru ca ea la randul ei sa iti dea ce are ea mai depreț!happy