| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta v-ati simtit pregatiti sa aveti o relatie, cu tot ce inseamna ea.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După 20 de ani, nu m-am grăbit niciodată.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

La 23 de ani mi-am intalnit marea dragoste.

lolita
| lolita a răspuns:

De curand, la 24 de ani.

| danutzsan a răspuns:

La 27 de ani m-am simtit pregatit pentru o relatie adevarata cu toate responsabilitatile pe care le implica.

| tarziu a răspuns:

Nu de mult, aveam vreo 20 ani

| Linda a răspuns:

La 19 ani, am avut-o insa la 22. La 23 jumate m-am casatorit in relatia inceputa la 22 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca eram pregatit sau nu pentru ca incepusem sa tremur de emotie prima data. Aveam 17-18 ani si ea 24. A fost frumos pina la urma.