| Claaudiu a întrebat:

Cancerul testicular din ce cauza poti sa faci. Am citit undeva la cauzele masturbarii si spune ca masturbarea duce la cancer testicular, spuneti-mi ca nu este asa nu vreau sa am problema asta, m-am masturbat ca un prost.

5 răspunsuri:
| DeeDee28 a răspuns:

Baga mare ca nu are legatura?

| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista nicio interdependenta intre posibila aparitie a cancerului testicular si practicarea autosatisfacerii prin masturbare. big grin

| Justme1997 a răspuns:

Daca s-ar face cancer de la masturbat ar fi o boala mai comuna decat raceala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzit pe cineva cu cancer la testicule pentru ca s-a masturbat. In fine. Iar tu ar trebui sa iti scoti din cap ideea asta cu cancerul pentru ca de multe ori te imbolbavesti numai gandindu-te la boala. Mai stiu o pers. care tot zicea "am cancer' numai cat sa fie altora mila. Ce sa vezi? Chiar s-a imbolnavit si astazi pers. chiar nu mai e printre noi. Asa ca tu gandeste pozitiv. Nu negativ.

| Mkeynes a răspuns:

In pnm trebuie sa fi prea obsedat sa o dai in laba mereu
Stai lin ca nu creste daca fAci 50+ pe zi laughing