| Alex1114i48 a întrebat:

Cand a fost prima data când ati facut sex? Sincer

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Uhhhh ahhhhhhhhhhhh excitant

9 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Sex sincer nu am făcut niciodată, doar vinovat, păcătos și fără mustrări de conștiință.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil tu inca nu ai aflat din ce cauza, din ce motiv a murit pisica. laughing

| LoveSleep a răspuns:

În ce dată zici că ești născut?
Vreau să calculez ceva.

| immaBeast a răspuns (pentru LoveSleep):

Uuu, asta-i din aia...grea. rolling on the floor))

| pufulescu a răspuns:

Cand s-a schimbat mileniul, in 2000.

| immaBeast a răspuns:

Peste 15, 20 de ani, cam atunci cred ca o sa-mi vindec toate bolile psihice si toate frustrarile care le am pe creier.
Momentan nu ma suport nici pe mine, si sper sa nu mai ajung la varsta aia, sper sa sfarsesc mai repede. happy

| ksaoswh a răspuns:

Si nesincer? happy

| XxRoxRoxyxX a răspuns:

16 ani si 8 luni... vrei si data ora minutul secunda? laughing