| moriordie a întrebat:

Cand a fost primul vostru sarut? era ceva planificat sau doar spontan?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Am 15 ani si n-am avut inca primul sarut.
Oricum, in niciun caz nu imi doresc sa fie planificat.
As vrea mai degraba sa ne ia valul si...ehh big grin

| kidu_6779 a răspuns:

Nu aveam nici cea mai vaga idee despre ceea ce urma insa el planificase totul.blushing
Din fericire...totul a iesit perfect.batting eyelashesblushing:X

| CristinelAndrei a răspuns:

La Banchet. prietena mea de care eram despartit de vreo 3-4 luni...atunci ne-am sarutat. a fost suuperlove strucklove struck

| moriordie explică:

De curiozitate

| sweetgirl9 a răspuns:

Pai m-am pus cu el pe net... si cand ne-am intalnit era normla sa ne si sarutamwinkinglaughing; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi la 12 ani si era spontan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o seara inainte ne certasem si nu ne vorbisem deloc... apoi am primit provocare sa ne sarutam si :*...asa ne-am si impacat