| SzxD a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut, si cum a fost? L-ati planificat sau pur si simplu s-a intamplat?

6 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

La 14 ani a fost la mine si dupa cum s-a mai spus, nu planifici sarutul exact cum nu planifici cand si de cine sa te indragostesti. Pur si simplu se intampla.

| MissxD a răspuns:

La 15 ani. Prima data nu a fost cine stie ce, dar stiam ca reusisem sa trec peste acea "teama". laughing eram foarte timida. Pur si simplu s-a intamplat. De la sine... happy

| XxSh0xFirexX a răspuns:

La varsta de 11 ani.Sa intamplat pur si simplu a fost superb

| Juliiee a răspuns:

In clasa a 5a. Sarutul nu se planifica puppy dog eyes. Pur si simplu vine de la sine. :d

| AnnaAbba a răspuns:

La o luna dupa ce am implinit 13 ani. A fost superb nici nu ma asteptam. Nu a fost nimic planuit, doar s.a intamplat cu un baiat dragut de care imi placea. Nu o sa il uit niciodata pentru ca a fost primul sarut si nu a trebuit sa ma gandesc ca trebuie sa ma sarut si eu nu stiu. A venit de la sine si asta m.a facut sa ma simt in largul meu.

| FlorinBuffon a răspuns:

La 13 ani. S-a intamplat de la sine si a fost superbhappy