| anonim_4396 a întrebat:

HELP please puppy dog eyes!
Am o mik problema :
Un coleg de clasa (de fapt, colegul meu de banca ) se poarta foarte urat cu mine si ma cam enerveaza X-(! Se lasa cu cotul pe banca mea si cand ii zic sa se dea mai incolo sa dai langa mine, mereu imi distrage atentia ca sa imi arate tot felul d porcarii, face niste glume I don't want to see si ma face sa rad, cateodata mai mai ajuta la unele lucruri d ex. daca imi cade pixu' p jos se ridica si il ia, Mereu ma plang parintilor de el si acestia mi'au zis ca, cred ca ma place si vrea sa ma bage in seama straight face. Mai mereu venea mama la scoala si il certa si cateva zile se cumntia dar dupa aia iar incepea.Cateodata cand ma enerveaza rau d tot X-(, ii mai frig cate o palma sau un pumn laughing si da si el ceea ce ma enerveaza X-(! Si cand il intreb ceva zice NU chiar daca are!
Credeti ca ma place? Eu nu il plac pe el! Ce as putea face?!?

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Iar copii de 8-9 pun intrebari de genul asta?!?,, Mai mereu venea mama la scoala si il certa...,,. Deci, eu de-aici am dedus.
Nu, nu cred ca te place.
Deci, stai linistita!

| AidaAmaranta a răspuns:

Mah, dai o palma, sausmug prindei aia.si mai bine. dar prindi tare, nu lovi.doar strangei, si nu-ti fie rusine. O sa vezi ce cuminte va fi dupa aia