| vasivasy a întrebat:

Când ar trebui sa ii scriu unei fete sau sa o sun după ce am făcut cunoștință pe strada și i-am luat numărul ei de telefon după o zi doua sau mai repede?

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cred că ar fi mai ok un mesaj.Lucrul ăsta arată că eşti interesat, dar nu disperat.E în limita decenței.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e din orașul tău, o inviti la un suc și vorbiți mai multe acolo.

| amenintareamaimutei a răspuns:

Acum depinde si de ea. Dacă tu o suni mai tarziu, ea poate sa creada ca nu prea ai un interes mare față de ea. Eu zic sa o suni si sa discutați lucruri despre voi pentru a va cunoaște mai bine.

| anamariaa345 a răspuns:

La câteva ore, seara e cel mai bine

| EDD10 a răspuns:

Nu stiu sa iti zic, sincer, dar vreau sa stiu cum ai abordat-o cand i-ai cerut numarul? laughing