| Claudiamotrin a întrebat:

Când băieții fac oral pentru prima dată, acea fată este mai specială sau doar este una frumoasă ca restul? Întreb asta pentru ca iubitul meu a zis ca sunt prima fată căruia i-a dat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nicio regula.

| dullcat a răspuns:

Trebuia sa il intrebi tu de ce esti prima si ce nu i-a placut la celelalte. Poate igiena e un factor major?

| Hyperion7 a răspuns:

Nu cred că vizează vreun aspect menționat, ci pur și simplu a găsit în tine ce nu a găsit în altele. adică înțelegere.

| VoidEternal a răspuns:

Când fac pentru prima dată înseamnă că acea fata este prima. Și cam atât.