| RainOnMe a întrebat:

Cand e normal sa ai relatie??

14 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Atunci când ai ocazia.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cand ti se scoala

| Sofer a răspuns:

Atunci când ai găsit pe cineva.

| NotNamed a răspuns:

Atunci cand stii ceea ce faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joi

| UnDiavol a răspuns:

Când iubești cu Adevărată din inima și suflet când simți cu Adevărată sentimente pentru ia și sti ce vrei cu Adevărată de la viața sti cu Adevărată din inima si Suflet ca ia este Aleasa cu Adevărată ca vrei să-ți petreci cu ia lângă ia cu Adevărată tot restul vieți tale lângă ia fiecare moment și clipa Alături de ia și Niciodată nu trebuie sa dispară Respectul încrederea înțelegere sinceritatea Armonia să nu existe egoism doar eu și sa existe Noi

Bine înțeles nu puteți supravețui din asta apar responsabilități locul de muncă mâncare cafea de la Cora bine înțeles o data ce exista iubirea Adevărată le puteți rezolva între voi pe astea nu este imposibil Unde exista iubirea Adevărat exista și soluții bine înțeles sunt mult mult mai multe de atât și trebuie loate in considerare

Răspuns utilizator avertizat
| liliana77any a răspuns:

Cand te simti pregatit si esti suficent de matur, de preferat dupa 18 ani.

| tudorswag04 a răspuns:

De la gradinita. iti imparti jucariile si va pupati pe sub banci