| anonim_4396 a întrebat:

Cand e vorba de prima partida de sex, barbatul este cel care face primul pas?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca tipul e hot sa vezi ce sare pe el

| Sofer a răspuns:

Primul pas cu un sărut și după începe aventura.

| mastadont a răspuns:

Femeile cam asta așteaptă însă nu e neapărat o regulă, se poate și invers dacă e mai dominatoare de fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Femeia face primul pas. Il verifica daca are ceva in pantaloni si daca nu-i convine barbatul doarme singur in noaptea aia.

| EmilutsTeo a răspuns:

Depinde daca e prima ei experienta, si depinde de experienta lui. Ar trebui să fie ceva de neuitat pentru ambii. Si un sfat pentru tine, daca ajungî acolo, nu stii ca flamandul im mămăligă. Sarut-o mult de tot, si peste tot, avut-o sa se relaxeze, ofera-i un preludiu lung, si chiar si pe urma dintr-o si strange-o in brate, fa-o sa se simtă specială, pentru ca si tu te-ai simtit bine. Dar dacă vrei doar șef, doar fa-o, si atat...