| Anca1989s a întrebat:

Cum a fost primul sarut. Si prima partida? Ce mai frumasa experienta funda.

3 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Prima partida si primul sarut au fost la aproape 12 ani cu o fata cu care incercam mai multi. Era cam desfacuta la picioare defel si testam pe ea combinatii.

| GIEvE a răspuns:

Salut primul sarut a fost plictisitor avea 12 ani si nu prea stiam ce sa fac acum am 14 si primul sarut pasional l-am avut la 13 ani si jumate deci eram in parc cu prietena era un apus.de vis.ea statea la mine in brate iar eu i-am pus pana pe obraz si ea m-a sarutat asa frum.iar eu apoi am sarutato french 2-3 minhappy partida nu am avut-o o voi avea pe la 16-17 ani ca vreau sa prinda iubita incredere in mine

| catazzz a răspuns:

happy Dr3yga20 ti-as da funda dar habar n-am ca abia am descoperit site-ul dar mortal raspunsu