| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram la gradinita mie imi placea un baiat si el ma placea pe mine.Acum am zece ani.Acel baiat este la mine la scoala sieste cu alta fata mai baietoasa. Mie inca imi place de el. Ce sa fac? Nu vreau sa ma fac baietoasa dar tot il plac si nu stiu cum sai arat? Era mai usor la gradinita atunci iti dadeai seama cand te placea cineva.

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Asteapta sa cresti, la varsta asta nu poti intretine o relatie stabila, abia peste vreo 5 ani, daca ai noroc!

| Boo a răspuns:

Nu crezi ca esti cam mica? lasa ca iti trece...sunteti mici...