| anonim_4396 a întrebat:

Cand fac sex eu nu simt când imi dau drumul când ejaculeaz nu imi curge nimic? Oare de ce

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Va uitati prea mult la filme porno, ce sa ejaculeze sperma, poate sa fie urina atat dar nu la toti e la fel, faza cu lichidul ala alb nu stiu ce poate fi du-te la ginecolog

| mihai69 a răspuns:

De unde să-ți dai drumul?!?
Măi copii, de ce nu învățați voi să învățați să vorbiți ca să putem înțelege ceea ce întrebați și să vă răspundem în așa fel, încât răspunsul nostru să fie util?!?

| carmencami a răspuns (pentru mihai69):

Scz nu stiu cand am orgasm nu simt nimic ca toate femeile ca cica at te simți cel mai bine nu curge nimic

| mihai69 a răspuns (pentru carmencami):

1. la foarte puține femei „curge" ceva în momentul orgasmului. Unele dintre ele spun că senzația seamănă puțin cu cea de urinare, dar nu chiar la fel. Oricum, orgasmul nu depinde de acea „descărcare";
2. Nu toate femeile au orgasm. În realitate, cam o treime recunosc faptul că nu l-au cunoscut încă! Așadar, nici din punctul acesta de vedere nu ești prea deosebită. Dar aici ai putea să mai faci și tu câte ceva: mai întâi, învață să te masturbezi (să îți faci laba). Nu e foarte greu, sunt și destule metode să vezi cum se face (filmulețe pe net, articole pe multe sait-uri) - totul e să ai răbdare, să te relaxezi și să lași senzațiile plăcute să te învăluie. Orgasmul nu e un scop în sine, nu trebuie să „fugi" după el decât dacă vrei să-l „sperii". Încet-încet, vei ajunge tot mai aproape, apoi într-o bună zi va veni și „explozia".
Abia pe urmă vei putea trece la pasul următor - să discuți cu partenerul și să-i spui ce te excită (și ce nu), unde să te atingă și cum etc. Altfel, nici el nu prea are de unde să știe exact ce trebuie să facă pentru a-ți provoca orgasme! Și dacă omul e suficient de „descuiat", va accepta și să îți facă niște sex oral - o să vezi ce-ți va plăcea!

| carmencami a răspuns (pentru mihai69):

Deci nu sunt prima femeie care nu simte cand are orgasm, dar partenerul meu ma excită chiar prea mult mie lichidul ala albicios imi curge imi timpul zilei nu mult dar curge si cred ca din cauza asta uhh ce rușine sunt mai ciudata deci mersi mult

| mihai69 a răspuns (pentru carmencami):

Crede-mă, când ai orgasm - SIMȚI! Tu pur și simplu NU ai. Dar tocmai te-am învățat ce trebuie să faci pentru a-l căuta (și găsi) cât de curând.

| carmencami a răspuns (pentru mihai69):

De ex diseară ma vad cu iubitul meu ce trebuie sa fac dar el sa nu i spun lui.ms

| mihai69 a răspuns (pentru carmencami):

Ai mesaj privat.

| Emilian65 a răspuns:

Cum sa nu simti? Atunci, cand consideri ca s-a terminat actul sexual?

| carmencami a răspuns (pentru Emilian65):

Nu simt nimic nu curge nimic ca trebuie sa curgă un lichid albicios eu lichidul ala albicios imi curge ziua am scurgeri offf

| minrest a răspuns:

Esti fata. Ejacularea consta in emisia de sperma. Deci, doar baietii ejaculeaza. Te intrebi de ce nu simti cand ai orgasm? Pentru ca nu ai. Orgasmul feminin nu e de la sine inteles. O zi buna.

| carmencami a răspuns (pentru minrest):

Pai sa am orgasm ca toate femeile ca atunci cică te simți bine cum e ca am 26 de ani si nu stiu cum e. Mulțumesc

| grab a răspuns:

Daca nu ai avut orgasm si vrei sa ai trebuie sa muncesti putin si tu si partenerul dar mai ales el. de curs, doar in filme vezi, in realitate nu prea se intampla asa des la femei. roaga-l pe partenerul tau sa te penetreze adanc si incetisor, sa te lase deasupra, sa iti muste sanii si sa iti mangaie toate zonele erogene. ar trebui sa se lege ceva cat de curand si sa te alegi cu un orgasm.

| carmencami a răspuns (pentru grab):

Am făcut așa dar degeaba nu înțeleg de ce nu pot