| carmencami a întrebat:

Nu știu când ejaculez când imi dau drumul de ce oare?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată si te referi la ejacularea feminină corect?

| mihai69 a răspuns:

Detaliază - n-am înțeles nimic.

| SkyPilot a răspuns:

Daca esti fata, ejacularea feminina este destul de rara. Stii sa faci diferenta dintre ejaculare si orgasm?

| carmencami explică (pentru SkyPilot):

Nu am nici orgasm nici nu ejaculeaz nimic nu stiu cum e nu înțeleg de ce nu am

| SkyPilot a răspuns (pentru carmencami):

Multe fete nu au orgasm de la inceput, o sa il ai dupa cateva saptamani de activitate sexuala.
Dupa cum ti-am mai spus, asa-zisa ejaculare feminina este foarte rara. Nu este nici o problema daca tie nu ti se intampla.

| grab a răspuns:

Te rog frumos reformuleaza intrebare ca sa primesti un raspuns corect. din ce inteleg ar fi o problema cu controlul ejacularii... aici e nevoie de ceva exercitiu si de un preludiu lung daca la asta te referi.

| romarios70 a răspuns:

Ai ajuns vreodata la punctul de placere maxim? cand o sa-l atingi o sa simti. trebuie sa ai un nivel mare de excitare.

| carmencami explică:

Da lume nu știu când ejaculeaz nu simt sad

| pisisexisirau a răspuns:

Am patit-o si eu. funda pup pls :*

| carmencami explică (pentru pisisexisirau):

Si ce ai făcut? Eu nu am orgasm