| Optimus7 a întrebat:

Cand faceti sex dupa cat timp ejaculati?

7 răspunsuri:
| BoBBy a răspuns:

Dupa un an, Senzatii Tari Romanesti!

| Chris a răspuns:

Depinde. Eu prin sex inteleg si preludiu destul de lung. Dar nu asta ar trebui sa te intereseze.Fa asa cum simti, poti sa te abtii daca vrei, iar daca nu, suferi de ejaculare precoce. Ideea e ca trebuie sa faci in asa fel incat si partenera sa se simta bine, pentru ca ea nu e un lucru in care iti bagi p***.

| pitronia a răspuns:

5 minute.Dar este stabilit ca timpul optim sa fie de 7, 5 minute. FUNDA?

| ringo a răspuns:

Depinde.De obicei preludiu cam o ora sau mai mult + 2-3 ore de penetrare in care ejaculez o data sau de 2 ori sau niciodata.Si nu prin asta se caracterizeaza sexul, ci dupa privirea si gesturile femeii dupa. 15 min sau 3 ore pot uneori sa aiba acelasi rezultat.

| Alessio_8778 a răspuns:

Eu dau de obicei dau cate 2 numere. primul numar neprotejat cam 5 minute iar protejat vreo 15-20... al 2lea numar neprotejat/protejat de la jumatate de ora in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-am facut de mult timp cred ca e mult 10 minute.Dar oricum, primul nr nu l-am pus la socoteala niciodata.Imi place sa urmaresc totusi reactiile partenerei si sa incerc sa o fac sa aiba ea cit mai multe orgasme pentru ca eu si asa si invers tot voi atinge orgasmul.

| ssv a răspuns:

Depinde poti dupa 15 min sau daca e doar un numar poti s ejaculezi si dupa o ora