| Scherimuvi a întrebat:

Cand faci sex cu o fata ti se mareste penisul
Si fara glume
Sa vorbim ca intre baieti

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Salut catalin, nu nu tise mareste el creste odata cu corpul pana la varsta de 20 de ani depinde la alti creste si pana la 20 si ceva. dar nu are legatura cu sexu te salut

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Da, eu cand fac sex mereu se mareste penisul baiatului sh e super; xlove strucklove strucklove struck

| MMihai a răspuns:

Cand faci sex cu o fata ti se mareste penisul= mărire relativă nu absolută!

| cupcake02 a răspuns:

Nu. Cand faci sex cu o fata penisul tau simte cam ce ar simti cand te masturbezi. Prin urmare, daca ar fi adevarat, ar insemna ca laba mareste penisul. Deci toti ati avea-o mare. Fals. happy

| Allexandraaa a răspuns:

Nu ti se mareste in cateva zile. se intampla in cateva luni, chiar cativa ani. Si nu, nu se mareste. Se face mai gros >.

| NorbO a răspuns:

Nu neaparat din cauza asta, nici odata nu ai auzit lasa ca te dezvolti cand iti incepi viata sexuala, ori cum nu pot sa iti spun ca da din moment ce nu putem fi la fellaughing
Asa ca vei vedea pe propria experientawinking

| PinkStyle a răspuns:

Da, normal, ti se " scoala" laughing [ adica te exciti ] happy

| vvvvvvvvvvvgffffffffffffffffffgvbgf a răspuns:

Cati ani ai omuleraised eyebrows?

| veceslav12 a răspuns:

Nu.