| Dorina1994 a întrebat:

Cind faci sex pe baieti ii doare penisul?

22 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca ar fi asa crezi ca ar mai face asta?

| Dorina1994 explică (pentru Dash):

Nu merge vb de dureri mari, uita poate dureri mici, daca ai pofta de asta si placere uiti de dureri

mersi am inteles ca nu doare!

| Analytical a răspuns:

De placere.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da îi doare de tine.

| Rebecca009 a răspuns:

Da...daca se pun sa faca sex cu un arici

| StylesGirl a răspuns:

Alta intrebare stupida x(. Nu ii doare!

| adelolyta a răspuns:

Nu draga nu ii doare penisul, prima data cand o fac s-ar putea sa ii doara putin dar apoi nu au treaba.

| Azµre a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ar fi prea de tot.Cum sa ii doara? Poate de prea multa placere!

| catosp a răspuns:

Daaaaa ii doare atat de placut incat la sfarsit plang....si plangggg...pana se blegesc.winking

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Salut, bombonica depinde daca e pentru prima data cand faci dragoste da... se poate sa te doara, dar de placere ti se duce durerea deci poti sa faci fara nico o problema :*

| bvzmsam a răspuns:

Exista un disconfort, insa placerea e mai mare si practic uiti de disconfort.

| maooops a răspuns:

Da ii doare in p.a de fata!

| M4A1Carbine a răspuns:

Este adevarat ii doare putin la prima partida a lorbig grin dar poti ignora asta din cauza placerii incredibil de frumoasabig grin

| TaBu a răspuns:

Da ni se rupe de durere

| Rebelucusfaturi a răspuns:

Vrei sa incercam?

| darkie a răspuns:

Ce intrebare aiurea laughing logic ca nu

| Ionut_Polifron_1994 a răspuns:

Wtf?laughing Da doare maximthinking de placere

| nOnPubliK a răspuns:

Da curge si sange... ce ai mha esti bolnav futete si sa vezi ce bine te simti rolling on the floor