| ionel215 a întrebat:

Cum se mareste penisul?

19 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

La fel cum iti maresti o mana sau un picior.

| Vvistula a răspuns:

IL legi cu o sfoara si de celalat cap sforii, un pietroi si ii dai drumul de la balcon, dar noaptea sa nu te vada vecinii cu nicovala pe geam.

| thegame9 a răspuns:

Tragi de el cu un dispozitiv special numit patent.winking (E GLUMA!) rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Penisul e un muschi, muschi cresc daca au proteine si sunt solicitati problema e si de genetica, multe chesti, personal nu cred ca medicamentele au vreun efect, operatia da are efect fizic dar un timp esti la recuperare

| mihai69 a răspuns:

Prin excitare, care determină erecția.
Sau doar optic - te uiți la el cu lupa!

| Emilian65 a răspuns:

Daca esti cu iubita, o saruti, o mangai, atunci apare erectia si la tine si astfel se mareste penisul natural.

| LoveSleep a răspuns:

Îl bagi în pământ și îi pui apă.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu grija si cu atentie.

| Hitback a răspuns:

Ray ala e un informat ca sa nu vorbesc urat. Penisul nu este un muschi ci un tesut. Mai exact un tesut spongios. te sfstuiesc sa nu mai tii cont de raspunsuri date dupa ureche cum da ala.

| Hitback a răspuns (pentru Hitback):

Edit. Voriam sa scriu neinformat.

| Miihaa a răspuns:

Cu grija si rabdare

Răspuns utilizator avertizat
| DrTerrible a răspuns:

Iti faci un tatuaj pe el cu un penis mai marewinking

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Il tai :/

| cristinela4 a răspuns:

Fakind sex

| jewnina a răspuns:

Te uiti la tate

| jewnina a răspuns:

Acuma vorbind serios, am auzit ca daca iti faci nu stiu ce operatie- iti tai nu stiu ce tendoane - penisul va parea mai lung, numai ca dupa aia nu o sa mai stea drept... ceva de genu'

Răspuns utilizator avertizat