| narcis_7400 a întrebat:

Cum se mareste penisul.

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cu timpul!, cu excitatii si cu sange!

| Malvina24 a răspuns:

Prin interventii chirurgicale(executate de un medic specialist) insa cred ca sunt destul de costisitoare! De asemenea acest produs poate te pot ajuta!

http://www.phallosan.ro/produs.php.htm
Nu stiu cat este de bun (sunt fata) oricum bafta!

| unione a răspuns:

Cu pompa de aer!

| lostcontrol12 a răspuns:

Trage de ellaughing)

| constantyna a răspuns:

Lasa-l cum l-a dat Dumnezeu. Daca esti copil, mananca sanatos, consuma si telina(ajuta). Daca esti adult nu lua Viagra sau alte porcarii, nu interveni in nici un fel-doar mananca telina-.Cunoaste-ti, cu timpul, organul tau, sunt pozitii mai potrivite, si nu interveni artificial. Daca esti adult, si vrei sa intemeiezi o familie, orienteaza-te catre o fata mai migniona, cu bazinul mai mic, intelegi? Fiecare sac isi are peticul lui.Succes!

| alinuta113 a răspuns:

Cred ca intrao relatie de cuplu nu cinteaza de cite ori faci sex sau cit de lung e penisul! conteaza cit de mult tine unu la celalalt cit de tare se iubesc, se inteleg! chestia cu penisul nu e mare problema!

| mariaw a răspuns:

Adevarul dur:nici un produs minune nu il va mari. Dar daca tu crezi in puterea vointei n-ai decat s atragi de el

| Lucky_9459 a răspuns:

Daca esti virgin vei avea surpriza atunci cand o vei face prima data ca iti va creste circa 5 cm din cauza excitatiei
exista si un drog pentru asa ceva care se numeste "viagra"
nu iti pot da detalii despre pentru ca nu stiu mare lucru

| Vallentyne a răspuns:

Pey duthe la un doktor sau...big grin nu stiu cumpara aparathe speciale da cred ca n prea e bine ce faci marogh acum tu hotarasti catzi ani ai?big grinbig grinbig grin

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Foloseste Viagra!
Gasesti la farmacii...pretu habar nu am cat ii da ii scump in ori ce cazbig grin
Sucess:*

| nykgio a răspuns:

Cu Timpul se va mari... Alea chirurgicale iti ia din grosime si il lungeste. dar crede-ma ca sunt foarte costisitoare.

| alecs871 a răspuns:

Cum se mareste penisul? Sculandu-se.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taiel si fal mai lung ce intrebare stupida ai pus si tu lolstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti multe tehnici naturale aici: http://tehnici-potenta.uv.ro

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| danyboy02 a răspuns:

Sunt o multime de aparate, dispozitive, creme, de marire a penisului pe internet care nu functioneaza! pastilele "magice" pe langa faptul ca sunt extrem de costisitoare nu functioneaza, cat despre operatiile chirurgicale nu cred ca are rost sa povestim riscul este mult prea mare... nu cred ca merita sa ti-l asumi si pe deasupra pretul unei astfel de operatii este destul de piperat.

Totusi exista un sistem independent care a fost testat pe mai multi subiecti pentru a demonstra ca marirea penisului natural este posibila eu unul am incercat exercitiile maresteti-penisul.com si am avut rezultate vizibile destul de rapid bafta...