| anonim_4396 a întrebat:

Ceaiul de tei iti mareste penisul?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu.

| Damian a răspuns:

De la ceaiul de tei iti moare penisul

| AndutzaAndu a răspuns:

O da.la fete şi vaginul li-l măreşte...

| zayidee a răspuns:

Nu, dar poti sa il bei dupa...sa te odihnesti mai bine

| Adyr0 a răspuns:

Nu, dar te poate constipa rolling on the floor.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Oh, daaaa, iar ala de musetel ti-l face mai gros.

| 80Cris a răspuns:

Nu prea cred!

| aangelia a răspuns:

Adyr0 a răspuns:
Nu, dar te poate constipa rolling on the floor.
ceaiul de tei nu te constipa, ala de menta da.
Si nu, nu iti mareste penisul. happy

| evoke a răspuns:

Nuh. straight face
Cum a zis si " nsn83 ". Daca ar fi asa, toti ati fi cocotati prin pomi, lund cat tei ati putea. laughing

| ruginiz a răspuns:

Da, iubitul meu a facut asta cand m-am plans eu de prestatia lui in pat si de atunci s-a schimbat considerabil, acum e masiv. incearca 4 litri pe zi

| resp3ct a răspuns:

Ceaiul de tei te relaxeaza deci nu iti mareste penisul. Daca vrei sa il maresti sunt site'uri specializate cu filme... dar il vei mari doar cat dureaza filmul happy.
@nsn83 : Lipton apartine lui Pepsi si Nestea lui Cola deci nu ar da faliment Cola pentru ca e mai bun Nestea.

| nsn83 a răspuns:

Daca ar fi asa ai vedea o gramada de barbati cocotati prin pomi culegand tei iar firma coca cola si pepsi ar intra in faliment ai cumpara lipton sau nestea de tei!

| lollipop92_5210 a răspuns:

Ceaiul de tei doar il "calmeaza" laughing

| MarcAnthony a răspuns:

Nu. Este o prostie.

| ang3l a răspuns:

Sigur ca nu. te calmeaza doar. lol.

| BEBE_6063 a răspuns:

Nu este adevarat, teiul este un bun calmant, daca ai o virsta frageda mai asteapta si mai lasa masturbarea, masturbarea iti opreste cresterea penisului