| ryf007 a întrebat:

Cand fetele sunt pe stop, nu suporta sa fie atinse un zona pelviana.de ce?

Răspuns Câştigător
| Gabriella24 a răspuns:

Nu este vorba ca nu suporta asta, depinde de femeie s-ar putea sa o prinzi intr-un moment in care e putin iritata (fara motiv) si intr-o durere usoara cauzata de menstruatie si de aceea sa nu suporte sa pui mana pe ea.Nimic personal. Sper ca te-am ajutat.Pa :*.

12 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

De ce generalizezi?big grin

| h3r a răspuns:

Ești vampir?

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Ii place carnea in sange! Miamiiii!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Se murdărește pe la gură.

| Demonull a răspuns:

In general cand femeile au acea "perioada vesela" atat inainte cat si dupa sunt foarte foarte irascibile si nu suporta nimic, nici pe cel de langa ele.dar cand se calmeaza toate acestea trec.Asta este trebuie sa le oferi intelegere, este perioada lor de nervositate`.Si sincer..nu poti avea rabdare 3 zile sa treaca de aceasta perioada? happy

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Depinde de fata.

| TizZu15 a răspuns:

Nu prea este adevarat.happy

| figure a răspuns:

Sunt mai sensibile. Atat fizic, cat si psihic. Insa. teoretic, o fata poate face si sex, chiar daca este pe stop.

| adrian1211 a răspuns (pentru figure):

Bineinteles ca poate face sex, dar sa stii ca sunt unele fete care desi pot, cica "nu au chef" laughing Deja aici e mai complicata treaba :-|

| AcoloUndeViselePleaca a răspuns:

Cand o femeie e pe stop are chef mai rau, cine ti-a spus ca NU SUPORTA? ba chiar asteapta sa fie mangaiate!

| BebelusMIKiY2 a răspuns:

Esti varza!

| ryf007 explică (pentru BebelusMIKiY2):

Mersi.dar tu, care esti mai desteapta(se vede), ai putea sa vezi ca si d-aia am si intrebat, deoarece nu stiu. oare de ce crezi ca am intrebat? baiii...gandeste putin inainte de a vorbii!