| anonim_4396 a întrebat:

Cum procedati daca iubitul tau iti zice iubire sau iubi si dupa o saptamana nu mai te baga in seama sau nu mai vorbeste cu tine dar cu alte fete cu care a fost el da... FUNDA! Urgent sa stiu ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| kx123 a răspuns:

Ai putea pur si simplu sa il intrebi ce s-a intamplat. Asa o sa aflii. Cheia unei relatii este comunicarea. Bafta!

12 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Ii propui sa aveti o discutie civilizata care sa clarifice situatia, daca nu vrea "papa"(tot civilizat)
Nu va balacariti, nu tipati, nu te injosi, nu plange nu regreta.

| Pitikaa_Andreea_1994 a răspuns (pentru Janina):

Chestia este ca eu il bag in seama si nici macar un cuvant nu zice si chiar il iubesc...am asteptat vreo 4-5 luni sa fie cu mine si ..am iesit afara, ne-am sarutat, m-am simtit :X Suuper, si acum nici macar la mesaje nu-mi raspunde nu stiu ce am gresit crying

| onasis1961 a răspuns:

Un om fals, care nu tea iubit niciodată sincer!

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,pai inseamna ca el doar te foloseste asa de foaie verde, daca te iubea nu se comporta asa, dar el se da smecher in fata ta! Ti-a gasit punctul slab si profita acum! da-i verde ca il prinde rosu si gaseste-ti un baiat care te merita! bafta

| monycutzza a răspuns:

E grav, eu una nu i-as permite, eventual i-as da ceva ca amintire, o palma. tu nu meriti asa ceva. paraseste-l k nu are un pic de respect fata de tine si e clar ca nu ii pasa de tine

| DiidiiDuuda a răspuns:

Pai cum nu stii ce sa faci? Deci este prietenul tau si nu vorbeste cu tine si tu nu stii ce sa faci, pai simplu spune-i ca va despartiti, oricum cred ca baieti sunt destui oh go on si pentru tine :*

| I1miss1you1Baby a răspuns:

Il intrebi de ce se comporta asa ce are de gand si daca nu se rezolva nimic fate ca nu iti pasa arata fericita cand il vezi si asa... succes :*

| Pitikaa_Andreea_1994 a răspuns:

S-a Rezolvat :* :X Multumesc :X :*

| Janina a răspuns (pentru Pitikaa_Andreea_1994):

Cum s-a rezolvat?
Unde era problema?

| Pitikaa_Andreea_1994 a răspuns (pentru Janina):

Am crezut ca nu ma baga in seama dar doar era ocupat si nu putea sa raspunda, o fosta iubita de al lui mi-a zis sa-l sun ca la mesaje si pe mes nu raspunde si eu am zis...ca nu ca poate are treaba si nu vreau sa-l sacai, si am luat-o prea in serios, ca el tot ma iubeste:X mersi tuturor pentru sfaturi :* Am sa mai pun intrebari! Sa mai raspundeti :* :X

| deny1996 a răspuns:

Părăseste-l! Băieti sunt destui kiss

| Bazatin_Irina_1997 a răspuns:

Pai, poate vrea mai multa atentie sau vrea sa te faca sa-l invidiezi. Oricum ar fi mai bine sa discutati pe tema aceasta si sa va clarificati, dar daca nu-i vorba de invidie atunci desigur ca lasa-l balta happy