| Florin1303 a întrebat:

Cand ma masturbez, la 15-20 secunde dupa ce incep am o senzatie ciudata si nu ma mai pot masturba atunci cand am acea senzatie...va rog raspunsuri serioase!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicata si necesara o mana de fata/d-ra. In mod sigur masturbarea ar fi mai placuta si probabil mult mai... eficienta. big grin

| Florin1303 explică (pentru corbulalbrosu):

Da,probabil,doar ca in senzatia aceea ciudata parca se afla un pic de durere asa ca...Se intampla mereu.Doar ca, prima data cand m-am masturbat am avut acea senzatie doar dupa vreo 5-10 minute.Acum este la 15-20 de secunde dupa ce incep.

| Kingsley a răspuns:

Probabil te-ai ejaculat.

| Florin1303 explică (pentru Kingsley):

Nu prea cred pentru ca din cate stiu eu dureaza aproximativ 10 minute sa ejaculezi.Si sunt sigur ca nu am ejaculat deci...

| Florin1303 explică (pentru Kingsley):

Sunt sigur ca nu am ejaculat...

Răspuns utilizator avertizat