| TheLocaKid a întrebat:

Cand o persoana suna la mine si eu nu raspund din diferite motive, as vrea sa auda un mesaj lasat de mine. Cum ar fi ca eu inregistrz ceva si el sa auda :]]]. P. S :Am un Lg KP500. Scz de categoriebig grin

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Se numeste casuta vocala si poate fii activata in urmatoarele feluri :
Pentru Vodafone abonament/cartela : Suni la *222 si urmezi pasii robotului.
Pentru Cosmote : Arunca o privire aici http://www.cosmote.ro/ro/serviceInstructions.aspx?cid=17591&ns=-10008.
Succes!