| Cameliiia15 a întrebat:

As vrea sa imi setez la telefon doar pentru o persoana, cand ma suna sa nu se auda. gen silentios.dar doar pentru o persoana. se poate?

Răspuns Câştigător
| Ibanez a răspuns:

Am impresia că da. Te duci la contacte și setezi acel numar ca fiind memorat iîn telefon, după îi setezi,, melodie specifică" (așa apare la mine) și pui : ori silențios sau o melodie la care nu se aude nimic. Fundă? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Ibanez a răspuns:

Da. depinde... ce telefon ai?

| Cameliiia15 explică (pentru Ibanez):

Samsung chat 335

| Ibanez a răspuns (pentru Cameliiia15):

Am impresia că da. Te duci la contacte și setezi acel numar ca fiind memorat iîn telefon, după îi setezi,, melodie specifică" (așa apare la mine) și pui : ori silențios sau o melodie la care nu se aude nimic. Fundă? puppy dog eyes