| anonim_4396 a întrebat:

Când partenera îmi face sex oral uneori spune ca e sărat și nu prea îi place. Niște sfaturi care să facă sexul oral mai "gustos"?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu de ce o obligi sa iti faca sex oral?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da i cu gemlaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Spala-te pe penis inainte de sex, cu multa apa calda si sapun, pana nu mai miroase a nimic si este perfect curat, fiindca transpiratia este sarata.

| AliGab a răspuns:

Nu mai faceti oral

| TheGentleman a răspuns:

Schimbă alimentația, acolo e cheia. Mănâncă mai multe fructe și legume, mai putine alimente ultraprocesate

| Miruna333 a răspuns:

Dieta+igiena. Spala-te de fiecare data inainte

| GouDidodino a răspuns:

Spala-te prietene. Gustul sarat e de la pișat

| Celdrept a răspuns:

Mănânci dulciuri nu mănânci mâncare sărată.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Igiena este părintele plăcerii, in cazul tau. Poti sa mananci niste ananas

| Design2021 a răspuns:

Te speli inainte, si pentru a fii un deliciu, poti folosi lubrifiant cu gust de ciocolata, vanilie, etc.ce vrea partenera. Sunt de la Durex sau alte firme.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Baie obligatoriu înainte.
Pentru înlăturare de "gusturi și mirosuri" încercă se te speli cu un gel intim. Se numește Lactacid.
Încearcă pe cât posibil, să te speli pe... Ori de câte ori faci pipi.

| ViorelVaFuraDeSubPod a răspuns:

Da cu niste apa si sapun.

| Bărbatbine a răspuns:

Spală te! nu știi ca telemeaua e sărată?!?