| Reeey a întrebat:

Cand plecam de la scoala am vazut o fata [ bruneta cu ochi albastrii si mi-a placut foarte mult la ea dar m-am uitat doar la ochii ei albastrii)) nu m-am uitat la fata...) dar simt ca m-am indragostit de ea si nici nu o cunosc what the fuc. k?laughing ce sa fac

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu confunzi a-ti "place" cu a te "indragosti",asta in primul rand!
Te gandesti numai la ea,nu te mai intereseaza nimic altceva,ai da orice s-o revezi,abia astepti clipa cand iti va aparea iar in fata,te afli in imposibilitatea sa mai faci ceva normal si fiziologic pentru ca mintea ta pare s-o fi luat razna?
Sau esti destul de normal,dar te gandesti cu placere la cei doi ochi frumosi, la ce ai simtit cand i-ai vazut si iti continui oarecum netulburat activitatile zilnice?
Dupa ce lamuresti lucrul asta in sinea ta, mai intreaba-ne o data!

2 răspunsuri:
| annika a răspuns:

Ce copil prost!

| crazzybody a răspuns:

Caut-o si intra in vorba cu ea