| forzastelistii a întrebat:

Sexul este mai romantic daca il fac ziua sau noaptea?
Este mai romantic daca il fac afara sau in casa?

11 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Este romantic daca il faci sa fie romantic, daca alegi locul romantic, daca esti romantic, daca e romantica, daca creezi vraja, daca...romantic!
Bafta la ...romantic!

| thereforyou a răspuns:

Este mai bine seara, in casa, apoi adormiti unul in bratele celuilalt, amandoi fericiti, e perfect.

| Cătălina a răspuns:

Dupa parerea mea este foarte romantic seara in casa. Depinde de gusturile fiecaruia.

| deviant18 a răspuns:

Sexul nu este romantic. daca vrei ceva romantic, fa dragoste. afara, in casa, ziua ori noaptea, nu conteazabig grin

| Ana a răspuns:

Sexul este mai romantic daca il faci seara in casawinking

| pokemondoll a răspuns:

Este mai romantic noaptea, in casa, in patul cel moale^^sa fii doar tu si ea/el, singuri

| pitikaaa a răspuns:

Seara in casa:X
La lumina lumanarilor:X

| Pink_3607 a răspuns:

Gusturile nu se discuta happy. Sexul e mult mai frumos atunci cand esti relaxant/a. e mult mai frumos sa il faci in casa, pe intuneric si cu multa pasiune :d. Dar fiecare prefera alte locuri posibile si imposibile :p

| z_2699 a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine romantic.
pot fi lumanari si flori, pot fi situatii dragute si spontane, depinde doar de voi.cat despre afara sau in casa, preferabil noaptea in casa pe vremea asta, dar daca inca mai prinzi vreme buna si mai e ceva soare sa te dezmorteasca, de ce nuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fortza steaualaughingbig grin

| aleexxuuutzaa a răspuns:

Ce vrei tu sa fie romantic nu se numeste sex ci dragoste dupa pararea cel mai romantic lucru e noapte pe malul mari la lumina lunii totul este asa de romantic si simplu