| aida009 a întrebat:

Cand te dezvirginezi doare tare, si cam cat timp simti durerea?

6 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Cand te dezvirginezi? Tu pe tine? Credeam ca-i treaba altei persoane sa faca asta.
Cati 11 ani ai? Sau, ai macar 11 anisori?

| liviu42 a răspuns:

Ai sa simti cand o vei face cum va fi, nu poate aprecia nimeni cum va fi la tine.

| cupcake02 a răspuns:

Doare tare, putine scapa cu viata.

Răspuns utilizator avertizat
| Ariana001 a răspuns:

Sora mea mai mare.a inceput viata sexuala cu 2 luni an urma, si a zis ca daca stai relaxata, si lasi partenerul sa faca tot, cu conditia ca o face tandru si gingas, atunci va fi foarte placut, fara dureri mari

| assama a răspuns:

Asta depinde de fiecare persoana in parte...nu ai de unde sa stii sigur. fiecare se manifesta diferit. insa conteaza si cum se comporta partenerul cu tine...