| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand te indragostesti de o persoana si o iubesti pe acea persoana, ce iubeste de fapt la acea persoana?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iubesc faptul ca are defectele pe care le are si nu altele pe care le-as considera intolerabile.

| RAY a răspuns:

Ipocrizia,minciuna

| Violleta2022 a răspuns:

Absolut totul!

| Drimmero a răspuns:

Iubesc absolut totul.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu prea stiu, ca nu ma vad complet in oglinda laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Sa ii placa Helghast Cosplay, jocurile video. Sa stie sa se imbrace cat mai ciudat posibil, sa poarte arme si cutite la el. Sa stie sa ma protejeze si nu in ultimul rand, am o oarecare pasiune pentru baietii cu buzele groase, bruneti si ochii caprui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubim partenerii pentru cum ne fac sa ne simtim si nu pentru ceea ce sunt ei.

| Alicezzz a răspuns:

Caracterul, mentalitatea, maturitatea, atitudinea, carisma, atractia fizica, privirea, buzele, ochii... fiecare iubeste in felul sau.

| Juviia a răspuns:

Totul.

| ABCD122 a răspuns:

Totul!

| mnbvf a răspuns:

Totul.

| DanielRoleplaY a răspuns:

Fiecare iubeste in felul sau in cazul mei la iubita mea imi place aspectul fizic morala si ca e copil mic si ne jucam copilareste am 17 ani ea 14 aproape 15 imi place ca copilaroasa si totul...