| Anonima_2658 a întrebat:

ce va determinat sa va faceti cont pe TPU?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Salut tongue pai eu am vrut sa cunosc oameni noi, sa-mi fac prieteni si nu stiu...sa ajut pe altii si ei sa ma ajute pe mine...si din plictiseala ca in ziua cand mi-am facut contul nu aveam ce facelaughinglaughing

| AdeeLinee a răspuns:

Buna:*
Am intrat din intamplare pe site, de fapt cautam niste imformatii si am nimerit aici.Mi-a placut acesta comunitate si faptul ca oamenii se ajuta intre ei.Este foarte placut sa stii ca exista persoane care doresc sa te ajute, de aceea mi-am facut si eu cont, pentru a ajuta persoanele care au nevoie de un raspuns ce poate rezolva o anumita situatie.Te pup

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

PlictisealaXhappy

| anonima13 a răspuns:

Pai cred ca nevoia de informatie...e chiar de folos acest cont pentru ca atunk cand ai o nelamurire sau nu sti ceva anume postezi intrebarea si intri putin mai tarziu si gasesti raspusuwinking

| Passionlove a răspuns:

Sa pot ajuta pe cei ce au deja cont in caz ca am raspunsurile corecte. Si la randul meu pot cere si eu sfaturi, pareri si multe altele de la cei de aici.