| Optimus7 a întrebat:

Cum a fost cand ati primit primul sarut?

11 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

A fost.

| Gabitza a răspuns:

Cel mai frumos lucru din viata mea! happy
A fost incarcat cu atata emotie! Nu am cum sa-l uit! Eram pe banca amandoi si incepuse sa bata vantul. Am intors amandoi capul in aceeasi directie si m-a sarutat! happy

| TotEu1993 a răspuns:

Sall.Totul a fost frumos... fluturasi prin burta...eeee. eram clasa a 8 :X

| spad3r a răspuns:

Nu sa inatamplat cryingcryingcrying inca smug

| Delya_6437 a răspuns:

A fost ok...mi-a placut

dar primele 5 minute simteam ca mi se intoarce stomacul...dar a meritat laughing

| LastChance a răspuns:

Cum sa fie?! Imi amintesc si ascum. Eram micuta, aveam 13 ani(acum am 17). Eram super indragostita si decisesem in sfarsit sa accept propunerea unui baiat care mi-a cerut prietenia. Mi-a propus sa mergem sa o ciocolata calda la un bar de dimineata si sa nu merg la prima ora. Am acceptat. Cand am ajuns eu, el ma astepta. Eram foarte emotionata. Era mai mare decat mine cu 3 ani. Cum am ajuns, el m-a imbratisat si m-a sarutat. M-am simit...nu stiu cum sa iti explic, era primul meu sarut si nu prea stiam cum sa reactionez. Corpul meu a stiut cum sa reactioneze desi eu nu stiam sa sarut. laughing Imi aduc aminte acum si de fiecare data ma bufneste rasul. Cred ca povestea mea nu e prea diferita de altele. laughing

| VanessaKISS a răspuns:

Pe scurt Umed

| foreverANDaDAY a răspuns:

A fost dulce, inocent si pueril chiar, ca o joaca de copii indragostiti care nu se gandesc la viitor sau trecut, doar la prezent. Eram mica, aveam cam 11 ani si era clasica poveste: o fata si un baiat sau indragostit apoi sau sarutat. Eram atat de inocenti si nu ne gandeam la sex, droguri, probleme a fost un sarut scurt si nevinovat pe bancuta noatra din parc...

| roisin a răspuns:

El a fost timid, s-a inrosit puternic, dar a fost dulce, inocent, tandru, dragastos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram beti amandoi cazuti intr-un santz rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cel mai superb sarut pe care l-am avut a fost acum 2 saptamani eram la scoala m-a sunat un baiat de care eram foarte indragostita si inca mai sunt a venit la scoala dupa mine si am mers cu masina lui undeva mai retras el statea rezemat de masina eu stateam in fata lui eram rosie toata la fata si emotinoata si tremuram toata si ma apucat de mana si ne-am sarutat a fost un sarut lung si placut si acum sunt cu acel baiat.