| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

La ce varsta ati primit primul sarut?

8 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Atunci cand m-am nascut m-a sarutat si mama si tata

| Rianana a răspuns (pentru push2gl):

Eu cred ca se referea la alceva

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Acum 2-3 ani=]]].
Jucam :"Ai cazut intr-o fantana!"
:]]

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Aaa sarut pe bune la 13 ani cred, atingere de buze la 11laughing

| BluX a răspuns:

Salut!
La 11 ani cu prima mea prietenă love struck a fost ceva mai tare ca orgasmul laughing

| Frumushka a răspuns:

La 12 day dreaming...doar pe buze si tot la 12 si frech day dreaming...it`s wonderful

| Booogdan a răspuns:

13 ani de la o fatalaughing. 15 de la un baiat rolling on the floor. [adevar sau provocare. atingere pe buze. nu va ganditi la alceva]rolling on the floorrolling on the floor.

| razvi1999 a răspuns:

Am 12 ani si nu am primit straight facedoar pe obraz
de la mai multe fete laughing