| Criiistinutsa a întrebat:

Cand va certati cu prietenul/prietena cine isi cere primul scuzebig grin?

Răspuns Câştigător
| ingeratragator a răspuns:

Amandoi love struck De obicei el si dupa ii spun ca si eu am gresit deci amandoi ne cerem scuzehee hee

12 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Cel care a gresit cel mai tare de obicei, dar se mai intampla sa isi ceara si celalalt primul...

| doarEu001 a răspuns:

Eu obisnuiam sa imi cer scuze si in momentele in care gresea el...dar acum nu mai sunt asa.cel mai corect ar fi ca cel care greseste sa isi asume culpa:p

Răspuns utilizator avertizat
| Ovydiw a răspuns:

Depinde cine sau din ce motiv incepe cearta.
Cel cu vina inceperii certei trebuie sa o faca ^^.

| positivity a răspuns:

Eu am cam multă mândrie dar, mereu îmi cer scuze chiar dacă sunt sau nu de vină pentru ceva.

| drhotzu a răspuns:

Pai tampitul care e de vina, sau care a reactionat prost/gresit! dar nu mereu, uneori nici nu e nevoie sa ne cerem scuze, pentru ca nu suntem oameni ranchiunosi...

| pretty34 a răspuns:

Cine e vinovat, desigur. (cine a inceput primul, un sarut poate pune capat acestei dispute).

| KameliaAura a răspuns:

Depinde cine e vinovat, renuntam la orgoliu si ne cerem scuze

| ddoorrxxyy a răspuns:

Cel ce a gresit sau cel ce tine mai mult dar de obicei cel ce graseste sau cea ce greste.

| AlexDinu2002 a răspuns:

Cel care tine mai mult la celalalt

| Lary240 a răspuns:

Cine a gresit cel mai mult

| rock21goth a răspuns:

Pai logic ar fi cine a gresit