| ExXify50 a întrebat:

Heii TPU,cum faceti voi ca sa treceti peste momentele alea in care va simtiti singuri? momentele alea in care prietenii va ranesc, in care va certati cu prietenul/prietena etc. sfatul cel mai bun primeste funda +vot big grin

9 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Cu toti avem zile prin care ne simtim singuri, mai ales daca nu ai prieteni e foarte aiurea. Nu mai cred in prieteni pentru ca se rezuma numai pe profit!
Mereu vor veni momente grele si frumoase, asta e viata trebuie sa o acceptam.

| annaangel17 a răspuns:

Incearca sa te gandesti ca viata merge inainte, si pe parcurs vei intalni prieteni si mai buni...Asculti muzica ai vesela.;]] Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma uit la o comedie buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai sunt in stare sa fac ceva in momentele alea.Sunt foarte emotivasad.In general stau in pat si vegetezhappy

| kenNNzorFTW a răspuns:

Ascult muzica, sau stau si ma uit la cer(cam ciudat zic eu).
Bafta!

| GoBackInFuture a răspuns:

Ascult muzica, ma uit la un film bun si amuzant, reflectez, desenez, caut solutii de iesire din impas si cam atat.

| 7eleven a răspuns:

Eu ieseam la o plimbare timp de 1 ora printr-un loc care-mi era la suflet si incercam sa-mi pun in ordine toate gandurile, sa ma linistesc si sa reusesc sa trec cu bine peste toate.

| esmecat a răspuns:

Eu de exemplu intru pe net, imi comand o multime de carti si citesc. citesc.

| Naty2001 a răspuns:

Pai, trebuie sa uiti de toti sa iti iei cei ma buni prieteni de mana si sa mergeti sa va distrati! Bafta!