| anonim_4396 a întrebat:

Cand vrem sa facem dragoste, el doar ma tine in brate, mangaie pasiv si asteapta sa-mi vina mie,, cheful" doar facand asta. Cand ii spun ce as vrea, cum sa ma mangaie, sarute, face asta doar atunci si data viitoare nu. (21/24 ani, impreuna de 3 ani, de un an locuim impreuna).
Ce as putea face sa schimb oarecum lucrurile?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta la 21 de ani deja relatie de 3 ani, esti constienta ca rece tineretea si studentia pe langa tine? esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri, sa iesi cu fete in lcub, sa te imbeti chef in camin, mers la cursuri examene nu sa te muti cu iubi si sa te plangi ca ala deja s-a plictisit si va vreasa incerce si altceva, sunteti tineri este normal sa aveti diversitate sexuala, relatia voastra nu mai are rost incheiati si treceti la urmatorul pat

| mihai69 a răspuns:

Așa e mereu?
A fost virgin, sau a mai avut și alte partenere?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru mihai69):

Baiatul s-a plictisit ce e as agreu de inteles, 3 ani de zile aceeasi mancare de peste

| Felys a răspuns:

Sa schimbi omul, asta nu are deloc initiativa sau este prea egoist ca sa te ajute si pe tine sa intrii in atmosfera