| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai de lunga durata relatie serioasa pe care a-ti avut-o? In afara de casatorie

Răspuns Câştigător
| pachy a răspuns:

6 ani dar trebuie sa fii atent sa nu dai de banuit la nimeni

28 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Actuala am depasit 2 ani happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Doi ani cu primul meu prieten. Relatie de adolescenti, fara sex, dar cu multe lacrimi degeaba. Am ramas buni prieteni. Am fost la nunta lui si el la nunta mea.

| astrolutza a răspuns:

3 ani jumate..Doamne ajuta ca s-a terminat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut 5 ani de relatie pe 4 aprilie happy si ne cunoastem de 7 ani happy (nu suntem casatoriti)

| Zoombe3 a răspuns:

Actuala, este de 4 ani si jumatate si ne vom casatori in august. big grin Inafara de asta, ce-a mai lunga a fost de 1 an si 2/3 luni.

| sufletel13 a răspuns:

Pai am un prieten de un an jumate si inca tinem mult unul la altulhappy

eileen
| eileen a răspuns:

Am implinit ieri doi ani cu prietenul meu... e cea mai lunga relatiewinking

| doruletz a răspuns:

2 saptamani... dupa cea mai lunga relatie(4 ani) m-am casatorit

| gabimaris a răspuns:

10 luni! si bine ca s-a terminat atunci pentru ca ar fi fost dezastru daca ar fi continuat!

| nicky a răspuns:

Cred ca 9 luni sau 10.

| andreutz a răspuns:

3 ani... cea actuala...

| gabrielutzu a răspuns:

14 minute si vreo 20 de secunde...cred...

| pisika a răspuns:

Hmm...7 luni- actuala... dar mai am timp ca sa ma razgandesc...

lolita
| lolita a răspuns:

Cea actuala un an si 4 luni si inca mai dureaza happy
cred ca-i nebun de ma suoporta happy happy

daniela
| daniela a răspuns:

5 ani

| zuzuliana a răspuns:

1 luna cea mai lunga relatie... dar si aia a fost mult pentru ca nu ma interesa baiatul...

| naty a răspuns:

5 ani

| nicoleta_7357 a răspuns:

Cea mai lunga relatie a fost de 2 ani si jumatate.

| pupaza a răspuns:

2 ani

| masly a răspuns:

Io cel mai putin de aicicrying 3 luni

| Mashka a răspuns:

In timpul de fata prietenesc cu un baiet timp de 5 luni. El este primul meu prieten.

| Cosmina_2740 a răspuns:

Pff...9 luni

| Sara2 a răspuns:

1 an si 8 luni cea mai lunga dar s-a terminat de ceva timp

| amberjuly a răspuns:

4 ani

| onelove a răspuns:

2 ani si 5 luni... si inca dureaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De 4 ani

| JustMeFlory a răspuns:

2 ani! si e pe sfarsite relatia!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4 ani, dupa care a urmat o relatie de 1 an. si cred ca o sa revin la cea de 4...adica,facem o continuare. ce va fi va fi.