| NiiiaaRawwr a întrebat:

Care a fost cea mai fericita zi din viata voastra si de ce? FUNDITA!

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Sunt atatea incat e aproape imposibil sa ma decid. Una mai speciala ar fi ziua in care m`am indragostit prima data. Dar dupa soare a urmat furtuna.

Răspuns utilizator avertizat
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand m-am casatorit si am facut nunta. A fost extraordinar de frumos, muzica, dans, voie buna, rude, prieteni toti au venit pentru acest moment deosebit.

| Rubi91 a răspuns:

Cand mi-am cunoscut idolul si l-am strans in brate:X Simteam ca o sa imi iasa inima din pieptlaughingNu mai exista nimeni in jur, decat el:X Cred ca o sa ramana mult timp de acum incolo cel mai frumos moment.:X